Вагітна двійнятами полька тиждень носила мертву дитину через відмову медиків зробити .абори Вона померла

Про це пишуть TVN24 vocês DVT3.

Жінка звернулася по допомогу до медиків ще 21 грудня минулого року. Вона перебувала на першому триместрі vag_tnost_ і скаржилася на b_l and у животі та блювоту.

Агнешку gosp_tal_zuvali, але у медзакладі її stan t_lki pog_rshivsya. 23 грудня один із плодів pomer. Втім, жінці не зробили аборт ㅡ у 2020 році у Польщі заборонили переривання вагітності череЄЄ чер Тож медики чекали, поки припиниться життєдіяльність іншого плода, Агнешка протягом наступного тижня носила мертву дитину

За словами родичів Агнешки, смерть другого плоду настала 29 грудня, саму операцію провели лише через два дні після цього.

«Весь цей час у ній залишалися тіла ненароджених синів. Зате не забули вчасно повідомити священника, щоб він прийшов у палату і влаштував похорот», ㅡ розпов_ли r_dn_ Ashneshki.

Вони наполягають, що у жінки за цей час розвинувся сепсис: про це свідчатата деяких аналізів, Але медзаписів д Таким діагнозом ніде немає Медики заявляли, що вона «мабуть, їла сире м’ясо» і припускали коров’ячий сказ.

Сім’я жінки стверджує, що лікарня ускладнила для них зв’язок з пацієнткою і не дозволила ознайомитися з документацією, посилаючись на те, що Агнешка не писала дозволу на чоловіка чи сестру.

23 січня у жінки сталася зупинка серця, але її вдалося реанімувати. Через добу Агнешку у важкому стані доправили до іншої l_karn_, de 25 s_chnya вона pomerla.

Яка реакція?

S_m’ya vag_tnoї napolyagaє, що смерть zh_nki настала cherеz недбалість l_kar_v. За цим фактом правоохоронці відкрильне примінальне провадження щодо заподіяння серйозння шкоди здоров’ю, а також ненавмисної смерті.

Лікарня, куди вперше госпіталізували жінку, заявила, що медики «зайняли вичікувальну позицію, у зв’язку з тим, що був шанс врятувати другу дитину». Там також наполягають, що родичі контактували із пацієнткою у межах карантинних обмежень

Натомість у по всій Польщі відбулися акції протесту після розголосу про смерть Агнешк.

Заборона абортів у Польщі

22 de julho de 2020 року Конституційний суд Польщі ухвалив рішення, яким постановив, що переривання vag_tnost_ через дефекти плоду є незаконним. 98% abort_v у Польщі відбуваються саме через цю причину. Згідно з постановою, Аборти дозволені тільки в Разі зґвалтування та талтуесту, а також коли життя Або здоров’я матеров загрозою

На початку листопада після масових протестів проти такого рішення в уряді відклали його запровадження для дискусії. Опозиції у парламенті та протестувальникам пропонували переговори, щоб спільно знайти найкращий вихід і Ситуації. 27 de junho de 2021-го рішення суду набуло чинності.

You May Also Like

About the Author: Edson Moreira

"Zombieaholic. Amadores de comida amadora. Estudioso de cerveja. Especialista em extremo twitter."

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado.